نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 42080
پوند انگلیس 56425
درهم امارات متحده عربی 11458
ين ژاپن 38097
یورو 49466

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۹۴۱,۰۰۰ ۱,۹۴۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۰۰۹,۰۰۰ ۲,۰۰۹,۰۰۰
نیم سکه
۹۹۳,۰۰۰ ۹۹۳,۰۰۰
ربع سکه
۵۷۳,۰۰۰ ۵۷۳,۰۰۰
سکه گرمی
۳۵۶,۰۰۰ ۳۵۶,۰۰۰

سرویس صحن=-ضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از کمبود آب آشامیدنی در حوزه انتخابیه‌اش گفت: متأسفانه مردم در شهرستان های خوی و چایپاره برای افطار خود نیز آب آشامیدنی ندارند.

 

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مؤید حسینی صدر در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با یادآوری یکی از روستاهای حوزه انتخابیه اش با داشتن جمعیتی در حدود 2 هزار و 500 نفر که در معرض رانش قرار دارد گفت: متأسفانه به علت رانش تمامی خانه‌های این روستا ترک برداشته و از داشتن کمترین امکانات و آب شرب نیز محرومند.

نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه 10 سال است که روستای مذکور با محرومیت دست و پنجه نرم می کند، افزود: متأسفانه هر موقع که برای رفع مشکل این روستا به مسئولان مراجعه می کنیم تنها پاسخی که دریافت کرده‌ایم در حال رانش بودن این روستا و وعده ساخت روستای جدید بوده است.

وی خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: اگر زلزله 4 ریشتری نیز در این روستا اتفاق بیفتد 2 هزار و 500 نفر آدم کشته خواهد شد و خون آن به پای شما خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری نامه نگاری های بسیار برای رفع مشکل روستای مذکور تصریح کرد: بنده تقاضای رسیدگی فوری به وضعیت این روستا و بهبود شرایط آن را دارم.

حسینی صدر با انتقاد از کمبود آب شرب در روستاهای حوزه انتخابیه‌اش، افزود: متأسفانه در ماه رمضان با بی توجهی مسئولان،‌ مردم آبی برای افطار هم ندارند.

وی با انتقاد از بی توجهی به احداث بیمارستان در خوی گفت: بیمارستان‌های خوی بیش از 93 سال عمر دارند این در حالی است که تنها 2 میلیارد تومان برای احداث بیمارستان جدید به این شهرستان اختصاص داده شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری اخباری مبنی بر رقم های میلیونی که برای مربی فوتبال کشورمان هزینه می شود گفت: گویا تنها 800 میلیون تومان کرایه منزل وی و سرو اقلام ممنوعه بوده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: برای ثبت درخواست انتقال دانشگاه آزاد از 36 هزار تومان تا 150 هزار تومان مطالبه می شود که این نیز باید رسیدگی شود./

پایان پیام

 

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top