نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 42000
پوند انگلیس 58812
درهم امارات متحده عربی 11437
ين ژاپن 39013
یورو 51610

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۷۵۶,۰۰۰ ۱,۷۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۸۲۱,۰۰۰ ۱,۸۳۵,۰۰۰
نیم سکه
۸۸۵,۰۰۰ ۸۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۵۴۹,۰۰۰ ۵۵۵,۰۰۰
سکه گرمی
۳۵۶,۰۰۰ ۳۵۸,۰۰۰

سرویس صحن-نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس، ضمن تشکر از اقدامات عمرانی دولت در تنگناهای مالی به جهت سقوط قیمت نفت و تحریم ها، از وزیر راه خواست نسبت به تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام اقدام کند.

سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موید حسینی صدر در نشست علنی امروز ( سه شنبه 28 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: با توجه به اینکه دولت در تنگناهای مالی به جهت سقوط قیمت نفت و تحریم ها، مواجه بود اما با این حال اقداماتی همچون ساخت بیمارستان، گازرسانی، احداث ورزشگاه، توسعه شبکه فاضلاب و بسیاری از پروژه های عمرانی دیگر را انجام داد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ناگفته نماند که بعضی از کارها هنوز نیمه تمام مانده لذا از وزرای مربوطه به ویژه وزیر راه و شهرسازی درخواست دارم که هرچه سریعتر دستور رسیدگی دهند از جمله آنکه تعریض جاده خوی- سلماس جزو جاده هایی است که باید به اتمام برسد.

وی یادآور شد: در مورد مرز رازی، اگرچه دستگاه اشعه ایکس خریداری شده است اما 7 ماه است که این دستگاه نصب نمی شود درحالی که باید هرچه سریعتر نصب شده تا مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در مورد این مرز باید گفت که باتوجه به تفاهم نامه ای که با کشور ترکیه داریم و روسای دو کشور امضا کرده اند حتما باید شبانه روزی این مصوبه  اجرایی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: در مورد مرز رازی قرار بود پایانه راه اندازی شود ، عده ای می خواستند آن را شخصی و خصوصی احداث کنند که ما جلوی آن را گرفتیم لذا لازم است سریعتر ای این پایانه احداث شود./

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top