نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس صحن-عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر آموزش زبان‌های محلی در سراسر کشور گفت: بزرگان نظام به تمامی قومیت‌ها احترام می‌‌گذارند.

سه‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۶

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ مؤید حسینی صدر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 6 بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با توجه به اینکه بزرگان نظام به تمامی قومیت‌ها و زبان‌های ایرانی احترام می‌گذارند، تقاضا دارم در سراسر کشور برای زبان‌های مختلف آموزش زبان محلی در نظر گرفته شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر تنها راه معاش مرزنشینان و بازرگانان در حوزه‌ انتخابیه‌ام مرز رازی است که باید دولت به مشکلات مرزنشینان توجه کند./

پایان پیام

 

 

 

حسینی صدر در تذکر شفاهی:

ضرورت توجه به اشتغال ۸ میلیون جوان در کشور

سرویس صحن

عضو کمیسیون و معادن مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به اشتغال ۸ میلیون جوان در کشور گفت: در خانواده های بسیاری ۴ تا ۵ جوان بیکار زندگی می کنند.

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موید حسینی صدر در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه 22 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در حال حاضر چند شغله ها افراد بسیار زیادی هستند که درآمد آنها بالغ بر 30 تا 40 میلیون تومان است، این در حالی است که خانواده های بسیاری 4 تا 5 بیکار دارند که ضرورت دارد مسئولان به بحث اشتغال جوانان توجه بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه افزود: توسعه شبکه ریلی آذربایجان غربی در مرکز استان و شهرستان خوی تکمیل نشده است. همچنین در شهرستان خوی دولت با توجه به اینکه دستگاه ام آر آی (MRI) را خریداری کرده است، اما هنوز نصب نشده است، که باید وزارت راه به این مهم توجه کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری تصریح کرد: جوانان بسیاری در حال حاضر نمی توانند از وام های خوداشتغالی و ازدواج استفاده کنند و 8 میلیون نفر جوان سرنوشت تلخی را در آینده خواهند داشت که باید با همدلی در سال 95 به حل مشکلات جوانان توجه کرد./

پایان پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top