نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 42000
پوند انگلیس 58812
درهم امارات متحده عربی 11437
ين ژاپن 39013
یورو 51610

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۷۵۶,۰۰۰ ۱,۷۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۸۲۱,۰۰۰ ۱,۸۳۵,۰۰۰
نیم سکه
۸۸۵,۰۰۰ ۸۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۵۴۹,۰۰۰ ۵۵۵,۰۰۰
سکه گرمی
۳۵۶,۰۰۰ ۳۵۸,۰۰۰

سرویس سیاسی-نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان خوی استحقاق قرار گرفتن در منطقه ویژه و آزاد را دارد گفت: عدم تحقق این موضوع یکی از محورهای سوالم از وزیر کشور است.

یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۴

 

موید حسینی صدر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره محورسوالاتش از وزیر کشورگفت: شهرستان خوی استحقاق قرار گرفتن در منطقه ویژه و آزاد را دارد، با توجه به اینکه نامه های مربوط به این کار از استانداری ارسال می شود انتظار داشتیم این اقدام انجام شود اما محقق نشده است.بنابراین این موضوع یکی از محورهای سوالم از وزیر کشور است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از محورهای سوالش از وزیر کشور را مربوط به پایانه رازی خوی دانست و افزود: متاسفانه در این زمینه  استانداری همکاری نکرده و زمینی را در به این منظوراختصاص نمی دهد.در حالی که اگر به موقع این زمین اختصاص می یافت شاهد شروع کار در این زمینه بودیم.

حسینی صدر ادامه داد: روستای گوگرد در خوی که 450 خانوار دارد در معرض رانش زمین قرار دارد اما متاسفانه اقدام اساسی در این مورد صورت نگرفته و خانه های این منطقه در حال تخریب است.همچنین مشکل بعدی آبگرفتگی روستای بیگ جوان است  و علیرغم اینکه خانه های این روستا پر از آب شده است اما همچنان شاهد اقدامی از سوی استانداری در جهت رفع این مشکل نیستیم.

عبدالرضا رحمانی فضلی،وزیر کشور روز دوشنبه در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات تعدادی از نمایندگان خواهد بود.

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top