نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس صحن-سخنگوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار در مجلس با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست، گفت:‌ سازمان مربوطه در شرایط کنونی با معضلات بسیاری مواجه است از این رو خانم ابتکار باید برای حل این مشکلات چاره اساسی بیندیشد.

یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۱

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مؤید حسینی صدر در نشست علنی امروز (یکشنبه 17 خرداد‌ ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به وزیر نفت بر لزوم توجه این وزارتخانه به مسئله گازرسانی روستاهای حوزه انتخابیه‌اش تأکید کرد وگفت: قطعا گازرسانی به روستاهای منطقه که بالای 500 خانوار هستند بسیار ضروری است اما متأسفانه علی رغم در نظر گرفتن اعتبارات در تبصره های مذکور قانون بودجه هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تأمین آب شرب شهر خوی تأکید کرد و افزود: متأسفانه آب آشامیدنی این منطقه از کیفیت لازم برخوردار نیست از طرفی دیگر برای انتقال آب از سدهای اطراف اعتباری حدود 900 میلیارد تومان بودجه نیاز است حال پیشنهاد ما در این رابطه این است که دولت سد قازان را تکمیل و آب منطقه را از آنجا تأمین کند، همچنین وزارت نیرو باید در جهت تأمین آب کشاورزی روستاهای چایپاره که حدود 15 روستا است اقدام کند.

وی با اشاره به ضرورت احداث پایانه مرزی رازی از سوی وزارت راه گفت: اعتبارات این پروژه از سوی وزارتخانه تصویب شده اما متأسفانه تا کنون زمین مربوطه تخصیص نیافته است.

حسینی صدر با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست در شرایط کنونی با معضلاتی مانند ریزگرد، خودروهای فرسوده، قطع درختان، افراط در شکار، عدم حمایت از محیط بانان و خشک شدن تالاب ها و دریاچه ها روبرو است از این رو این سازمان باید برای حل این معضلات فکر اساسی را ترتیب دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اعلام اینکه شهر خوی نیازمند دانشکده علوم پزشکی است گفت: در اینجا باید از اقدامات وزیر بهداشت در تأمین بودجه حوزه سلامت تشکر کنم اما این موضوع بسیار قابل تأمل و توجه است که بیمارستان های شهرستان خوی عمری حدود 100 سال دارند از این رو وزارتخانه مربوطه باید در جهت احداث پروژه های بیمارستانی اقدام کند./

پایان پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top