نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس صحن-نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر شفاهی نماینده خوی گفت: تعداد کامیونهای معطل در مرز بازرگان بسیار بوده که این موضوع غیر اقتصادی و ضد فرهنگی است، لذا خواهشمندم دولت این موضوع را پیگیری و مشکلات موجود را رفع کند.

سه‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۸

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، موئد حسینی صدر در جلسه علنی امروز(سه شنبه 25 فروردین) در تذکر شفاهی به وزیر کشور، گفت: روستای گوگرد با 2 هزار و 500 نفر جمعیت، سالها است در معرض رانش قرار دارد و ما بارها در این زمینه مذاکراتی را انجام دادیم.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه اکنون جان 60 خانوار این روستا در خطر است، گفت: روستاییان با سرمایه خود روستای دیگری را ساخته اند، لذا بنده خواستار آن هستم که دولت به این روستا برق رسانی کرده و منابعی نیز در اختیار سایر روستاییان قرار دهد.

وی در خصوص حقوق معلمان آموزش و پرورش نیز عنوان کرد: افزایش حقوق فرهنگیان وظیفه تمام مسئولین است و باید به آن توجه شود.

وی در ادامه افزود: همچنین در مرز بازرگان صف 20 کیلومتری کامیونها تشکیل شده و این رانندگان، چندین روز بدون داشتن امکانات حداقلی در نوبت هستند، لذا خواهشمندم وزارت امور خارجه، وزارت کشور، وزارت راه و گمرک فکری به حال این وضعیت کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درخصوص وضعیت جاده خوی نیز بیان کرد: این جاده طی سال اخیر 20 قربانی داشته و نیازمند تعریض هرچه سریعتر است.

حسینی صدر در رابطه با بازارچه مرزی رازی گفت: این بازارچه از جمله فرصتهای رفع بیکاری بوده و خواهشمندم به این موضوع توجه شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه مرز رازی اکنون کاملا رسمی شده، گفت: متاسفانه تردد در این محدوده همچنان با مشکل مواجه است، لذا مسئولین این موضوع را رسیدگی کنند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی نیز در پاسخ به تذکرات حسینی صدر گفت: تعداد کامیونهای معطل در این جاده بسیار بوده که این موضوع غیر اقتصادی و ضد فرهنگی است، لذا خواهشمندم دولت این موضوع را پیگیری و مشکلات موجود را رفع کنند./

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top