نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس صحن-عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برگزاری مسابقات پیامکی از سوی برخی شرکت‌ها عین قمار است، گفت: دولت باید هر چه سریعتر از این اقدامات جلوگیری کند.

سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۸

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موید حسینی صدر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 15 مرداد) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح یک فوریتی سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز عالی کشور در اخطاری با استناد به اصل 75 قانون اساسی با بیان اینکه ماده 8 این طرح به وضوح برای کشور هزینه جدید ایجاد می‌کند، گفت: براساس اصل 75 این اقدام خلاف قانون است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هم‌اکنون برای برگزاری کنکور در کشور تشکیلات خاصی وجود دارد، افزود: اختصاص اعتبار و ایجاد تشکیلات جدید به هیچ وجه لازم نیست.

حسینی صدر در اخطاری با استناد به اصل 49 قانون اساسی هم گفت: در چند وقت اخیر برخی از شرکت‌ها ده‌ها هزار پیامک را به مردم ارسال می‌کنند و می‌گویند که با ارسال یک عدد برنده جایزه‌های کلان شوید که به طور حتم این موضوع عین قمار است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه متاسفانه چند شرکت در چند وقت اخیر ثروت‌های نجومی را با برگزاری مسابقات صوری جمع کرده‌اند، تصریح کرد: دولت باید هر چه سریعتر از این اقدامات جلوگیری کند./

پایان پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top