نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس سیاسی - نماینده مردم خوی در مجلس از احتمال ارائه طرح دو فوریتی افزایش تعداد کرسی‌های نمایندگی مجلس از سوی برخی نمایندگان خبر داد.


پنج‌شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۰۷:۵۴
"موید حسینی صدر" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت خاطر نشان کرد: طبق اصل 64 قانون اساسی باید هر ده سال 20 نفر به تعداد نمایندگان افزوده شود، بر این اساس در سال 1378 تعداد نمایندگان از 270 نفر به 295 نفر ( 20 نفر از حوزه های انتخابیه و 5 نفر اقلیت ها ی دینی) افزایش یافت.
عضو کمیسیون انرژی مجلس یاد آور شد:  در راستای اجرای همین قانون باید در سال گذشته طرح و یا لایحه افزایش کرسی های پارلمان در مجلس مطرح شده و به تصویب می رسید  که متاسفانه چنین نشد.
وی ادامه داد: به همین منظور هم اکنون از طریق وزارت کشور و هیات رئیسه مجلس پیگیر هستیم که لایحه یا طرح افزایش کرسی های پارلمان در صحن مطرح شود .در صورتی که لایحه یا طرح مورد نظر ارائه نشود به همراه جمعی از نمایندگان طرح دو فوریتی افزایش تعداد کرسی های نمایندگی مجلس را به صحن خواهیم برد.
این نماینده مجلس  با اشاره به اینکه خوی بیش از 420 هزار نفر جمعیت دارد خاطر نشان کرد: مردم این شهر باید در مجلس دو نماینده داشته باشند و بنده و همکارانی که موقعیت مشابه دارند در راستای  دفاع از حقوق شهروندی موکلین خود به طور جدی پیگیر موضوع افزایش تعداد کرسی های مجلس هستیم.

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top