نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس دیگر رسانه‌ها - نماینده مردم خوی درمجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی و میلیونی ملت ایران وملتهای آزاده جهان درراهپیمایی روزجهانی قدس، اعجاب جهانیان را برانگیخت.
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۱۴
موید حسینی صدر در گفتگو با ایرنا افزود: ملتهای مسلمان امسال با حضوری پرشورتر از گذشته در این راهپیمایی هرگونه توطئه سازش بر سر مساله فلسطین توسط استکبار جهانی را خنثی کردند.
وی اظهارداشت: پشتیبانی قاطع و گسترده ملت مسلمان ایران و دیگر کشورهای اسلامی از آرمانهای ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین بار دیگر به افکار عمومی جهان ثابت کرد که سرنوشت فلسطینیان را تنها جبهه مقاومت تعیین خواهد کرد.
وی تاکید کرد: راهپیمایی روزجهانی قدس نشان داد ملتهای مسلمان همچنان به آرمانهای رهبر کبیر انقلاب وفادار و پایبند هستند و هرگز براداران فلسطینی خود را درمقابل صهیونیستها تنها نخواهند گذاشت.
حسینی صدر افزود: حضور پرشور وانقلابی ملت ایران در راهپیمایی روز قدس را می توان برگ زرین دیگری در تاریخ میهنمان ارزیابی کرد و ملت ایران با این حضور پرشور نشان دادند غیرت ایرانی قابل تحسین است.
وی گفت: رژیم اشغالگر، نامشروع و جعلی اسراییل محکوم به نابودی است و بزودی شاهد پیروزی جبهه مقاومت فلسطین و آزادی قدس شریف از چنگال صهیونیستهای غاصب خواهیم بود.

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top