نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس کمیسیون ها -طرح تحقیق و تفحص از وزارت آموزش و پرورش در پایان جلسه علنی امروز در ۳ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شد.


یکشنبه ۴ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۹
سید موید حسینی صدر در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت نحوه انتخاب افرادی را که در آزمون استخدامی آموزش وپرورش شرکت کرده و جذب این وزارتخانه شده اند به عنوان محور اول طرح تحقیق و تفحص از این وزارتخانه  معرفی کرد و گفت: باید سازو کار استخدام افرادی  که جذب این وزارتخانه شده اند شفاف شود.
وی که خود طراح این طرح است ادامه داد: محور دوم این طرح تحقیق و تفحص درباره چگونگی در نظر گرفتن درصد استخدامی برای معلمان نهضت سواد آموزی در استان هاست که باید روشن شود بر اساس چه سازو کاری و چند درصد معلمان نهضت سواد آموزی جذب وزارتخانه آموزش و پرورش شده اند.
نماینده مردم خوی منبع هزینه های افطاری ماه رمضان آموزش وپرورش را که رمضان امسال در سراسر کشور برگزار شد به عنوان سومین محور طرح تحقیق و تفحص از آموزش و پرورش معرفی کرد.
وی افزود: دلایل عدم به کارگیری نیروهای شرکتی نیز باید از سوی این وزارتخانه مشخص شود. درحالی که آموزش و پرورش نیروهای شرکتی آموزش دیده و جوان در اختیار دارد چه دلیلی دارد که این نیروها را کنار گذاشته و از نیروهای بازنشسته برای حق التدریسی دعوت کرده است.
حسینی صدر از تقدیم این طرح به هیات رئیسه مجلس در جلسه امروز خبر داد.

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top