نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 42000
پوند انگلیس 58812
درهم امارات متحده عربی 11437
ين ژاپن 39013
یورو 51610

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۷۵۶,۰۰۰ ۱,۷۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۸۲۱,۰۰۰ ۱,۸۳۵,۰۰۰
نیم سکه
۸۸۵,۰۰۰ ۸۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۵۴۹,۰۰۰ ۵۵۵,۰۰۰
سکه گرمی
۳۵۶,۰۰۰ ۳۵۸,۰۰۰

سرویس صحن-**نماینده خوی و یکی از طراحان طرح استیضاح وزیر راه و ترابری اعلام کرد که وی امضای خود را از این طرح استیضاح به هیچ وجه پس نگرفته است.


سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۳۳
به گزارش خبرنگار خانه ملت، دکتر موید حسینی صدر در جلسه علنی امروز ـ سه شنبه ـ مجلس شورای اسلامی در حین بررسی طرح استیضاح وزیر راه و ترابری با استناد به ماده 77 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: براساس این ماده اگر در حین نطق یکی از نمایندگان نسبت سوئی به یکی از نمایندگان داده شود آن نماینده می تواند تذکر دهد.
نماینده خوی با بیان این که در سخن یکی از نمایندگان در خصوص امضای من در پای طرح استیضاح وزیر راه مطالبی مطرح شده است، خاطرنشان کرد: دیشب حدود ساعت 10 یکی از اعضای هیات رئیسه مجلس با من تماس گرفت و گفت آیا اسم شما جزء استیضاح کنندگان است یا خیر.
حسینی صدر ادامه داد: در این تماس تلفنی من اعلام کردم اسم بنده جزء استیضاح کنندگان است.
نماینده خوی با اظهار این که رفتار من کاملا در موضوع طرح استیضاح وزیر راه صادقانه بوده است، افزود: ایجاد این شائبه درست نیست که نمایندگان برای گرفتن امتیاز برای حوزه انتخابیه خود، امضای خود را پس بگیرند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم در پاسخ با اشاره به سخنان نماینده خوی، گفت: آقای حسنی صدر جواب شبهه ای را دادند که مطرح شده بود با پس گرفتن امضای وی تعداد امضاها به 9 نفر رسیده است.
لاریجانی ادامه داد: در واقع آقای صدر اعلام کردند که امضای خود را پس نگرفته اند.

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top