نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس صحن-عضو کمیسیون انژی مجلس شورای اسلامی خواستار حذف ویژه خواری و کمک های بلاعوض به برخی موسسات در لایحه بودجه سال ۹۰ شد .


سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۹
 
به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)؛  "موید حسینی صدر" در نطق میان دستور خود  در جلسه علنی امروز -سه شنبه 17 اسفند -  با بیان اینکه موج بیداری اسلامی کشورهای منطقه را فرا گرفته است و پیام انقلاب اسلامی ایران را به گوش ملت های آزاده رسانده است، گفت:کشورهای غربی و به خصوص روباه پیر تلاش می کنند تا نیروهای فکری توانمند و خلاق را با ترفندهای مختلف از صحنه بیرون کرده و به تفرقه و اختلاف دامن زده و کشوررا از اهداف اصلی خود دور کنند.
نماینده مردم خوی و چایپار در مجلس با بیان اینکه  پیمان شکنی روس ها آشکار شده است تصریح کرد: در این اوضاع به سران فتنه توصیه می کنم عروسک خیمه شب بازی ضد انقلاب و اتاق فکر غرب نشوند و آرامش کشور را برهم نزنند
عضو فراکسیون اصولگرایان افزود:ما برای خدمت به مردم قبول مسئولیت کرده ایم و نباید اسیرعصبانیت یا خودخواهی شویم .
حسینی صدر با بیان اینکه مخالفان نظام به خوبی دریافتند که رمز شکست ناپذیری جمهوری اسلامی رهبری است گفت: بنابراین چه موافق و چه مخالف همه ملزم هستند رفتار خود را بر اساس دستورات رهبری تنظیم و ازهرگونه افراط و تفریط پرهیز کنند.
وی در ادامه نطق خود به مشکلات حوزه انتخابه اش اشاره کرد و افزود: بیمارستان های خوی 90 ساله است و درخواست می کنم بودجه بیمارستان 160 تخت خوابی افزایش یابد تا حداکثر تا پایان سال 91 به بهره برداری برسد.
حسینی صدر همچنین نسبت به خروج آبهای مرزی هشدارداد  و تاکید کرد: اهمیت این آبها از میادین مشترک مرزی کم نیست و باید مانع خروج آبهای مرزی شد.
وی همچنین خواستار افزایش بودجه سال جاری دانشگاه پیام نور خوی شد و در تذکری به وزیرراه  گفت: وزارت راه در خوی بسیار کم کار است و روستاهایی با 250 خانوار هنوز فاقد راه آسفالت هستند،انگار از دید وزارت راه خوی جزءاین مملکت نیست.
نماینده خوی همچنین خواستار رفع تبیعض در رسیدگی به وضعیت مساجد کشور شد و اظهار داشت:کمک به مساجد سیاسی شده است و ما تا کنون نتوانستیم از اوقاف برای مساجد محروم منطقه خودمان کمک بگیریم و اوقاف تنها به مناطق متمول و مساجد مناطق متمول کمک می کند .
حیسنی صدر همچنین خواستار حذف ویژه خواری از بودجه 90  شد وگفت:در جدول 16 و17 برای افراد صاحب نفوذ و برخی موسسات حدود 350 میلیارد تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است که عادلانه نیست و مغایر قانون اساسی است .
وی در پایان حمله ددمنشانه بالگردهای توپدارآمریکایی را به کودکان افغان که موجب کشته شدن 11 نفر شد را محکوم کرد

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top