نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 42000
پوند انگلیس 58812
درهم امارات متحده عربی 11437
ين ژاپن 39013
یورو 51610

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۷۵۶,۰۰۰ ۱,۷۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۸۲۱,۰۰۰ ۱,۸۳۵,۰۰۰
نیم سکه
۸۸۵,۰۰۰ ۸۹۱,۰۰۰
ربع سکه
۵۴۹,۰۰۰ ۵۵۵,۰۰۰
سکه گرمی
۳۵۶,۰۰۰ ۳۵۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی-عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها گفت: در زمینه تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها نیاز به واقع بینی وجود دارد، بنابراین می توان نرخ خوراک پتروشیمی ها را به روز تعیین کرد.

دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۱

 

مؤید حسینی صدر درگفت و‌گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با تاکید برلزوم توجه به توسعه صنعت پتروشیمی گفت: باید توجه داشت در زمینه تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها نیاز به واقع بینی وجود دارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:قیمت گذاری خوراک پتروشیمی ها باید به نحویی باشد در زمان کاهش قیمت نفت و محصولات پتروشیمی ها، وزارت نفت بتواند شرایط ارائه تخفیف را در نرخ خوراک پتروشیمی ها فراهم کند.

حسینی صدر افزود : این انتظار می رود که نرخ خوراک پتروشیمی ها به روز تعیین شود البته وزرات نفت باید این اطمینان خاطر را در سرمایه گذاران ایجاد کند که شرایط کسب سود را تسهیل خواهد کرد.

وی گفت: باید سیاست ها با ثباتی در زمینه سرمایه گذاری و همچینین تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها وجود داشته باشد تا زمینه توسعه این صنعت فراهم شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به متغییر بودن قیمت گاز و نفت نمی توان قیمت ثابتی را برای نرخ خوراک پتروشیمی ها تعیین کرد./

پایان پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top