نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس اقتصادیعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،با انتقاد از نادیده گرفتن تحقق اقتصاد مقاومتی با افزودن کالای خارجی در طرح وام ۱۰ میلیونی خرید کالا،گفت:‌ در صورتی که کالاهای خارجی مشمول طرح مذکور شوند باید بدانیم منابع ملی صرف فربه کردن شرکت های خارجی شده است.

یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۴

 

موید حسینی صدر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌با انتقاد از افزودن کالای خارجی در طرح وام ۱۰ میلیونی خرید کالا،گفت:‌ این اقدام یک اشتباه بزرگ و متناقض با سیاست‌های دولت بوده که حمایت از تولید ملی را نیز به ورطه فراموشی می سپارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ارایه وام ۱۰ میلیونی خرید کالا برای کمک به تولید ملی و همچنین اقشار ضعیف جامعه است، افزود: این طرح هیچ‌گونه مزیتی برای طبقه ضعیف و متوسط جامعه ندارد و به نابودی تولید ملی در نتیجه مشمول شدن کالاهای خارجی در آن منجر می شود.

وی با اشاره به ایجاد بازار سیاه در نتیجه خرید و فروش وام ۱۰ میلیونی خرید کالا، تصریح کرد: معامله این نوع وام ها تبعات بدی برای اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ضرورت تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نیل به اقتصاد مقاومتی، گفت: به طور حتم مشمول شدن کالاهای خارجی در طرح وام ۱۰ میلیونی خرید کالا کمکی به تحقق اقتصاد مقاومتی نخواهد کرد.

 

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top