نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس دیگر رسانه‌ها-عضو فراکسیون اصولگریان رهروان ولایت با بیان اینکه امروز متاسفانه تخریب و ترور شخصیت با شیوه های جدید انجام می شود، خاطرنشان کرد: یکی از این روش ها از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است. مطالبی درباره شخصیت افراد به صورت گسترده در این فضا منتشر می شود که عمدتا جعلی و اتهام پراکنی است. این کار غیر شرعی باعث آسیب دیدن احساسات و اعتماد مردم نسبت به مسئولان کشور می شود.

شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرآنلاین؛ موید حسینی صدر با اشاره به ورود احتمالی تندروها به انتخابات آتی و اینکه آن ها معمولا برای رسیدن به هدف از چه ابزارهایی استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: «تهمت»، «افترا» و «تخریب» از گذشته تا کنون به عنوان ابزار ترور شخصیت شناخته می شوند. اگر در ترور فیزیکی، جسم فرد مورد آسیب قرار می گیرد، در ترور شخصیت نیز به فرد آسیب روحی وارد می شود، ضمن اینکه بازی کردن با آبروی افراد نیز اقدام ناپسندی است.

 

وی با بیان اینکه امروز متاسفانه تخریب و ترور شخصیت با شیوه های جدید انجام می شود، خاطرنشان کرد: یکی از این روش ها از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است. مطالبی درباره شخصیت افراد به صورت گسترده در این فضا منتشر می شود که عمدتا جعلی و اتهام پراکنی است. این کار غیر شرعی باعث آسیب دیدن احساسات و اعتماد مردم نسبت به مسئولان کشور می شود.

 

وی تصریح کرد: نباید عده ای به خاطر رای آوردن و بدست آوردن کرسی مجلس، به مسئولان و نمایندگان ملت برچسب های مختلف بزنند. چرا که این رویه نهایتا به ضرر کشور تمام می شود و باعث دلسردی مردم می شود.

 

امیدواریم با تخریب کنندگان برخورد قانونی شود

 

نماینده مردم خوی در خانه ملت ادامه داد: البته آحاد مردم به این موضوعات توجه دارند. امیدواریم که برخورد قانونی با تخریب کنندگان و اتهام زنندگان انجام شود چرا که اگر سجایای اخلاقی در جامعه ای خدشه دار شود، آن جامعه، دیگر جامعه مطلوبی نخواهد بود.

 

وی درخصوص ترکیب مجلس آینده نیز پیش بینی کرد: به احتمال بسیار زیاد در مجلس دهم، هیچ طیف تندرویی اعم از پایداری های تندرو  یا مشارکتی های تندرو، حضور نخواهند داشت و مردم به عقلانیت، رفتار سنجیده و گفتار واقع گرایانه، بیشتر اعتماد می کنند.

 

کمک لاریجانی به دولت تندروها را عصبانی کرده است

 

حسینی صدر همچنین در پاسخ به این سئوال که چرا تندروها قصد دارند رئیس مجلس را به طیفی از اصلاح طلبان منتسب کنند و اینگونه القاء کنند که علی لاریجانی می خواهد با گروه‌های اصلاح طلب ائتلاف کند؟، تصریح کرد: عده ای دولت روحانی را قبول ندارند و نمی خواهند این دولت به هیچ قیمتی در کارش موفق شود. با توجه به کمک هایی که آقای لاریجانی در مواقع حساسی مثل بررسی رای اعتماد به کابینه، طرح ها و لوایح، بودجه و مهم تر از همه برجام به دولت کرده است -که البته بسیار کمک های ارزشمندی بوده است-، به دنبال تخریب لاریجانی به دلیل تخریب دولت هستند.

 

وی افزود: تندروها معتقد بودند که لاریجانی نباید به دولت کمک می کرد و به همین دلیل الان از او عصبانی و دلگیر هستند؛ هر چند که خودشان هم می دانند رفتار لاریجانی درست و منطقی بوده است. اما از او دلگیری شخصی دارند که در جاهای مختلف و در برخی مواقع در مواضع آن ها مشخص می شود و خود را در پرخاش ها و اهانت هایی که به رئیس مجلس می کنند، نشان می دهد.

 

به گفته وی، نباید با مارک و برچسب زدن به نیروهای دلسوز، متعهد، معتدل و با تجربه که با مسائل و مشکلات آشنا هستند، درد کشور را می دانند و برای آن نیز راه حل  دارند، آن ها را از صحنه سیاست داخلی  کشور حذف کرد. در 8 سال اخیر شاهد بوده ام که لاریجانی نماینده هیچ حزبی نیست و 80 درصد تصمیماتی که می گیرد به نفع کشور و مرم و فراجناحی بوده است.

 

لاریجانی حتی در زمان احمدی نژاد هم به مصالح کشور فکر می کرد

 

وی تصریح کرد: در دو دولت گذشته و دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد نیز لآقای اریجانی علی رغم اینکه از رفتار دولت وی دلگیر بود، همیشه در تصمیماتش به مصالح و منافع کشور فکر می کرد و نظر شخصی خود را اعمال نمی کرد.

 

این عضو فراکسیون رهروان ولایت تاکید کرد: برخی نمایندگان مجلس رفتار فراجناحی دارند. برای انتخابات آتی مجلس، ایده آل این است که یک لیست فراجناحی از سوی دلسوزان کشور منتشر شود که فارغ از معیار گروه بندی ها  و دوستی های سیاسی و محفلی باشد. در چنی لیستی توانمندی اشخاص، میزان تجربه و تعهد و دانش آن ها مدنظر باشد و به شایستگی افراد توجه شود. به این ترتیب می توان گفت کشور در مسیر تعادل و اعتدال قرار گرفته است.

انتهای پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top