نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس اقتصادی-رئیس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بابک زنجانی یک سری اسرار و راهکارهای دزدی از خزانه را بلد است، گفت: متهم نفتی مخزن الاسرار کسانی است که مانند وی مشغول سوءاستفاده هستند اما هنوز دستشان به علت دادن رشوه و خرید افراد رو نشده است.

چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۲

 موید حسینی صدر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه دادگاه بابک زنجانی به عنوان متهم نفتی و ادعاهای کذب وی، گفت: دربین حرف و اظهارات بابک زنجانی بسیاری از واقعیت ها پنهان شده که به طورحتم ارزش نقادی و دقت نظر درباره آن ها از سوی مسئولان اطلاعاتی را دارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه تعجیل در مجازات بابک زنجانی باید همراه با دقت نظر باشد، افزود: بابک زنجانی درحال حاضر در زندان بوده و امکان تخلف برای وی وجود ندارد اما باید با دقت نظر بالا تمامی اطلاعات را از وی اخذ کرد.

دستگاه های اطلاعاتی عوامل زمینه ساز خروج میلیارد ها تومان از خزانه را مشخص کنند

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بابک زنجانی هزارتوی دسترسی به  خزانه را بلد است، تصریح کرد: اینکه چه عواملی زمینه ساز این بودند که بابک زنجانی در کوتاه مدت هزاران میلیارد تومان از خزانه خارج کند باید از سوی دستگاه های اطلاعاتی مشخص کند.

دست های پشت پرده وجود بابک زنجانی باید رو شوند

وی با اشاره به شیوه وام دهی های خرد در حال حاضر و سختیگیری هایی که انجام می شود، گفت: در حال حاضر اگر بخواهیم 10 میلیون تومان وام بگیریم نیازمند دو ضامن هستیم اما بابک زنجانی به راحتی میلیارد ها تومان پول را جابه جا کرده است.

حسینی صدر ادامه داد:مگر می شود این میزان پول جابه جا شود و عواملی پشت پرده نباشند؟

وی تصریح کرد: نباید بابک زنجانی که در حال حاضر سرنخ بسیاری از تخلفات دیگر است را از بین برد.

 بابک زنجانی مخزن اسرار بسیاری از مفسدان اقتصادی است

حسینی صدر تاکید کرد: بابک زنجانی در حال حاضر مخزن الاسرار کسانی است که مانند وی مشغول کار هستند اما هنوز دستشان به علت دادن رشوه و خرید افراد رو نشده است.

وی افزود: متهم نفتی می داند که چه کسانی در حال حاضر در بانک ها و وزارت خانه ها رشوه خوار بوده و فضا را برای سوء استفاده مالی فراهم کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بابک زنجانی می داند که مسیر سوء استفاده چگونه است، گفت: یک سری از اموال متهم نفتی در دست افراد دیگری است که این بیت المال باید برگشت داده شود. 

رئیس کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن مجلس،یادآورشد: به طورحتم رسیدگی به پرونده بابک زنجانی سرنخی برای پرونده های مشابه آن است./

پایان پیام

 

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top