نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 43580
پوند انگلیس 57003
درهم امارات متحده عربی 11867
ين ژاپن 38666
یورو 50790

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۲,۷۳۱,۰۰۰ ۲,۷۳۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۲,۹۷۶,۰۰۰ ۲,۹۷۶,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۰۱,۰۰۰ ۱,۴۰۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۲۶,۰۰۰ ۷۲۶,۰۰۰
سکه گرمی
۴۱۶,۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰

سرویس فرهنگی-سخنگوی فراکسیون دانشگاهیان مجلس با بیان اینکه اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ ضابطه قانونی برای امنیت شغلی برخوردار نیستند، از طرحی با ۱۱۵ امضا از سوی نمایندگان مجلس برای رسیدگی به جایگاه شغلی اساتید، کارمندان و کارکنان رسمی و قراردادی دانشگاه آزاد خبر داد.

یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۵

 

موید حسینی صدر در  گفت و  گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدام اخیر دانشگاه آزاد مبنی بر اخراج هیات علمی، نیروهای رسمی و کارکنان خود، بدون تبعیت از قانون اشاره کرد و گفت: جذب و اخراج نیرو در دانشگاه آزاد کاملا سلیقه‌ای است و هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد باید مانند دیگر ارگان‌ها امنیت شغلی داشته باشند و اگر مساله ای در آنها وجود دارد، طبق قانون تعدیل، توبیخ و اخراج شوند.

رئیس دانشگاه آزاد باید از نیروهای خود حمایت کند

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس دانشگاه آزاد باید در حمایت از اعضاء هیات علمی و کارکنانش این موضوع را به درستی مدیریت و پیگیری کند تا از تضعیف حقوق این افراد جلوگیری شود چراکه نیروهای دانشگاه آزاد باید ثبات شغلی داشته باشند نه آنکه به راحتی و با ایجاد هر مشکلی تهدید به اخراج شوند؛ بنابراین جلوگیری از این اتفاق نیاز به پیگیری دارد. 

وی افزود: افرادی که در دانشگاه آزاد دچار مشکل شده‌اند نامه‌ای را با محتوای اعتراض به اخراج و مشکلاتی که برای آن‌ها ایجاد شده به فراکسیون دانشگاهیان مجلس ارائه دهند تا  از سوی اعضاء پیگیری شود؛ اما آنچه مشخص است تاکنون نامه‌ای از سوی اساتید و کارکنان اخراجی دانشگاه آزاد به دست اعضاء فراکسیون دانشگاهیان مجلس نرسیده است.

به زودی به وضعیت اساتید اخراجی رسیدگی می‌شود

حسینی صدر توضیح داد: طرحی با 115 امضاء‌ که از سوی نمایندگان مجلس برای رسیدگی به جایگاه شغلی اساتید، کارمندان و کارکنان رسمی و قراردادی دانشگاه آزاد و اینکه آنها نیز مانند سایر نهادها از یک سری امکانات و تسهیلات برخوردار شوند، آماده شده و به زودی به وضعیت آن‌ها رسیدگی خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون دانشگاهیان مجلس ادامه داد: متاسفانه اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ ضابطه قانونی برای امنیت شغلی برخوردار نیستند و هر زمانی که مدیریت دانشکده یا دانشگاهی اراده کند، آنان را بدون ضابطه اخراج می‌کنند و این افراد اجازه شکایت در دیوان عدالت اداری و وزارت کار را هم ندارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به دنبال خبر اخراج غیرقانونی اعضاء هیات علمی، کارمندان و کارکنان دانشگاه آزاد طرحی با 115 امضاء از سوی نمایندگان مجلس برای ساماندهی به این موضوع آماده شده است./

پایان پیام

 

Copyright © ١٣٩٦  کلیه حقوق وب سایت محفوظ می باشد.

Back to Top